אסף הרופא כירורגיה - חטיבה היחידה לניתוחי ראש-צוואר
אף אוזן גרון

היחידה לניתוחי ראש צוואר

היחידה לניתוחי ראש צוואר עוסקת באבחון, כריתה ומעקב אחר גידולים שפירים וממאירים של הראש והצוואר, כולל גידולי חלל הפה והלשון, גרון  ומיתרי קול, אף, סינוסים, בלוטות רוק, בלוטת התריס והפרא-תירואיד ונצורים של הוושט.

אודות

​רפואת ראש צוואר נחשבת לרפואה מורכבת ומתקדמת, המצריכה שיתוף פעולה הדוק עם צוותים רב תחומיים רבים אחרים וזאת כדי לקבל את ההחלטה הנכונה והטובה ביותר עבור המטופל. גורמים רבים עשויים להשפיע על ההחלטה והטיפול ולפיכך, על הרופא להתייעץ עם כמה שיותר גורמים, ביניהם רופאי המכון האנדוקרינולוגי ,רופאי המכון האונקולוגי במרכז הרפואי אסף הרופא, המכון הרדיואונקולוגי בשיבא, צוות רופאי המחלקה לכירורגיה פלסטית-ומיקרוכירורגיה ורדיולוגים של ראש וצוואר. שיתוף הפעולה -  הן בדיונים לתכנון הטיפול והן בעת הניתוח ולאחריו, מאפשר מתן טיפול איכותי  ומקצועי בראייה אישית.


אחד היתרונות המרכזיים ביחידה לניתוחי ראש-צוואר במרכז הרפואי אסף הרופא היא תכנית הטיפול האישי שאנו מעניקים למטופלים. הטיפול כולו מיושם בתהליך של רפואה אישית ובניית תכנית אישית מותאמת לכל מטופל. מרגע ההגעה ליחידה, נפתח ערוץ קשר ישיר לצוות וזאת בכדי להקל על ההתנהלות הן במרכז הרפואי והן מול המחלקות השונות. (יהיה מייל ליחידה ונוסיף אותו כאן)
היחידה והמחלקה מסונפות לבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומקיימות הדרכת סטודנטים לרפואה , הרצאות לרופאי הקהילה, ופעילות מחקרית. הטיפול במרפאות החוץ של היחידה  מתבצע על ידי רופאים בכירים בלבד.


לזימון תור למרפאה יש להתקשר למוקד זימון תורים בטלפון 08-9779610. או לשלוח הפנייה לפקס 08-9779661 . יש לציין בפניה הטלפונית כי אתם מעוניינים לקבוע תור למרפאת ראש-צוואר! בבואך למרפאה יש להצטייד בטופס התחייבות כספית מקופת החולים (טופס 17) או תשלום במזומן/כרטיס אשראי בהתאם לתעריף משרד הבריאות: 256 ש”ח לבדיקת רופא מומחה.

ניתוחים המתבצעים ביחידה

​ניתוחי ראש צוואר הם שם כולל לסדרה של ניתוחים המיועדים לטפל בפתולוגיות שונות, חלקן קלות וחלקן קשות. להלן חלק מהניתוחים המתבצעים במחלקה: