אסף הרופא חדש באתר יום שני צמחוני באסף הרופא

יום שני צמחוני באסף הרופא

מיקי חיימוביץ' מבקרת במרכז הרפואי אסף הרופא במסגרת Meatless Monday !
 
המרכז הרפואי אסף הרופא יוזם יום שני צמחוני !
 
המרכז הרפואי אסף הרופא הצטרף היום (יום ב') ליוזמה של מיקי חיימוביץ' – "יום שני ללא בשר" והחל מהיום הוגש תפריט ללא בשר בחדר האוכל של המרכז הרפואי.
 
שף אסף הרופא, שלום מנחם, בשיתוף שף אסם נסטלה פרופשיונל , אדם ענב, בנו תפריט מיוחד הכולל מנות צמחוניות יצירתיות: קבב מתובל מן הצומח, פלפלים ממולאים עם טחון מן הצומח, אורז וירקות ברוטב עגבניות, כדורי בשר מן הצומח עם חומוס בסגנון מזרחי על מצע קוסקוס וירקות, ספגטי בולונז מן הצומח, רצועות חזה עוף מוקפץ מן הצומח וירקות, ומגוון מנות ממוצרי "טבעול" המהווים תחליף תזונתי הולם למנה הבשרית.
 
מיקי חיימוביץ' התרשמה מאוד מהמגוון הרחב של המנות הצמחוניות ואף קיבלה הסברים על כל מנה. "אם כל הישראלים יוותרו על בשר במשך יום אחד בלבד בשבוע, המשמעות הסביבתית שווה להפחתת מספר המכוניות על הכביש בחצי מיליון", אמרה חיימוביץ'.
 
אופיר אמיר, סגן מנהל אדמיניסטרטיבי, המרכז הרפואי אסף הרופא: "כמרכז רפואי מוביל אנו מחויבים לבריאות המאושפזים והעובדים וכל יוזמה שיכולה לעזור לנו במאמץ זה, מבורכת. אנו מקווים שפרויקט "יום שני ללא בשר" יתרום לשיפור הבריאות ולשמירה על הסביבה". המרכז הרפואי "אסף הרופא" גאה לקחת חלק במיזם שהוא לא רק חדשני ובעל השפעה כלל עולמית, אלא גם תורם לבריאות ולאיכות הסביבה. הערכים שמציע "יום שני ללא בשר" הולמים את הערכים של המרכז הרפואי ואנו מאמינים כי היוזמה תעזור לנו לשמור על בריאות המטופלים, העובדים וכאמור, על איכות הסביבה.
בתמונה מימין לשמאל: השף אדם ענב, אסם פרופשנל, שמעון אסולין, מנהל מערך מזון ורכש, המרכז הרפואי אסף הרופא , מיקי חיימוביץ', אופיר אמיר, סגן מנהל אדמיניסטרטיבי, המרכז הרפואי אסף הרופא