אסף הרופא חדש באתר כנס שנתי להורי ילדים עם אפילפסיה

כנס שנתי להורי ילדים עם אפילפסיה

כנס שנתי להורי ילדים עם אפילפסיה
 
כ-250 הורים השתתפו היום (27.1) בכנס השנתי להורי ילדים עם אפילפסיה במרכז הרפואי אסף הרופא . בכנס הרצה הג'ודוקא לשעבר אריק זאבי, על התמודדות עם קרבות היום-יום
כ-250 הורים לילדים חולי אפילפסיה הגיעו היום (27.1) למרכז הרפואי אסף הרופא לכנס השנתי להורי ילדים עם אפילפסיה. הכנס, המתקיים ברציפות כבר מספר שנים, נערך ביוזמתה של המחלקה לנוירולוגית ילדים במרכז הרפואי אסף הרופא ומנוהל על ידי ד"ר אלי היימן, מנהל המחלקה נוירולוגיה לילדים במרכז הרפואי אסף הרופא ומירית לזינגר האחות הראשית במחלקה. בארגון הכנס השתתפו גם  אגודת אי"ל (אגודה ישראלית לאפילפסיה) ומרכז חינוך לאפילפסיה במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע.
 
250 הורים לילדים חולי אפלפסיה  שמעו הרצאות בנושאים שונים, ביניהם דגשים לטיפול נכון בילד ובמחלה, טיפולים שאינם רפואיים והקשר בין שיתוק מוחי לאפילפסיה. בנוסף, שמעו משתתפי הכנס  עדויות אישיות של אימהות לילדים חולי אפילפסיה וכאלה המתמודדות עם מחלת האפילפסיה בעצמן.
 
בסיום האירוע, העביר הג'ודוקא אריק זאבי הרצאה להורים על הדרכים "לנצח בקרבות היום יום".

"כשאנו באים לטפל באפילפלסית ילדים חשוב שנזכור את כל מרכיבי המשפחה ובכלל זה את האחים של הילד החולה. רק התמודדות כוללת ומקיפה רפואית וטיפולית, הכוללת תמיכה מצד הקהילה, נוכל לסייע למשפחה להתמודד עם הקשיים של ילד אפילפטי בשגרת היום יום. אנו פה בשבילכם קשובים ונכונים לסייע, ככל שנידרש" סיכם ד"ר היימן. 
 
 בתמונה (מימין לשמאל): ד"ר אלי היימן, מנהל המחלקה לנוירולוגיה של הילד במרכז הרפואי אסף הרופא, חגי שמואל, מנכ"ל האגודה הישראלית לאפילפסיה (איל), גב' גלית גרינברג, מנהלת מרכז חינוך לאפילפסיה במרכז הרפואי סורוקה ומירית לזינגר, אחות ראשית במחלקה לנוירולוגיה של הילד במרכז הרפואי אסף הרופא.
 
 
לפרטים: ליעד אביאל, דובר בית החולים, 0506247287