אסף הרופא חדש באתר טקס אזכרה לזכרה של גב' אסיה קוגן

טקס אזכרה לזכרה של גב' אסיה קוגן

 מנהל המרכז הרפואי אסף הרופא, ד"ר בני דוידזון, בטקס לזכרה של גב' אסיה קוגן
טקס אזכרה לזכרה של גב' אסיה קוגן
 
טקס אזכרה לזכרה של גב' אסיה קוגן במלאת שנה למותה התקיים בשבוע שעבר באסף הרופא, בנוכחות מנהלי המרכז הרפואי בעבר ובהווה והצוות הרפואי הבכיר

​אסיה קוגן הייתה בשר מבשרו של המרכז הרפואי אסף הרופא וזכתה לכינוי "המלאך" מפי רבים מהעובדים. תרומתה האדירה לפיתוח, שימור ושיקום המרכז הרפואי הפכו אותה ליקירת המקום ותמונתה ושמה מונצחים כמעט בכל מחלקה במרכז הרפואי, יחד עם תמונות בני משפחתה. בשנה שעברה הלכה אסיה קוגן לעולמה בשיבה טובה ובשבוע שעבר קיימה הנהלת המרכז הרפואי טקס אזכרה לזכרה. בטקס נשאו דברים מנהלי המרכז הרפואי בעבר ובהווה, ד"ר בני דוידזון וד"ר מרדכי ורון ומנהל המערך הקרדיולוגי, פרופ' צבי ורד, שהיה אחד האנשים הקרובים אליה ביותר. הטקס הסתיים בברכת "אל מלא רחמים" מפי  הרב של אסף הרופא, הרב הראל פדידה.

 

בטקס הועלתה על נס תרומתה הגדולה של גב' קוגן לפיתוח ושיקום המרכז הרפואי אסף הרופא: סיוע בהקמת מערך קרדיולוגי הכולל שלוש מחלקות, סיוע בהקמת מערך של 15 חדרי ניתוח, תרומה לבניית מחלקת א.א.ג, הקמת מחלקת יולדות, הקמת מחלקת הרנטגן וה-CT, הקמת המחלקה הכירורגית, הקמת מערך המעבדות, רכישת מכשיר MRI ותרומות רבות נוספות. כמו כן, חילקה הקרן על שם בעלה המנוח מאות מלגות לסטודנטים. גב' קוגן אף הקימה בית תמחוי המחלק מדי יום 200 מנות מזון לנזקקים.


טקס האזכרה הצנוע שהתקיים בשבוע שעבר ליד "קיר השמות" הנושא את שמם של כל בני משפחתה של אסיה קוגן הזכיר לכל הנוכחים את טוב ליבה וצניעותה. רבות דובר על תרומותיה למען הנזקקים, על האוזן הקשבת לצורכי המרכז הרפואי והדלת הפתוחה לרופאיו. ספר מיוחד שהוקדש לפועלה הוצב ליד פודיום הנואמים והתמונות הרבות שלה יחד עם צוותי המרכז הרפואי ומטופליו שבו והעלו זיכרונות מאישה מדהימה שספק אם המרכז הרפואי אסף הרופא היה ממשיך להתקיים, לשגשג ולפרוח, ללא תמיכתה ועזרתה.


המרכז הרפואי מעריך ומוקיר את תרומתה ופועלה של הגב' אסיה קוגן לקידום המרכז הרפואי ולרווחת ציבור המטופלים.


יהי זכרה ברוך!

  רופאי המרכז הרפואי אסף הרופא מעיינים בספר שהוקדש לזכרה של גב' אסיה קוגן  
 הרב של אסף הרופא, הרב הראל פדידה, בטקס האזכרה לגב' אסיה קוגן
 
ד"ר מרדכי ורון, מנהל המרכז הרפואי לשעבר