אסף הרופא חדש באתר Voyage to Medicine

Voyage to Medicine

 

Voyage to Medicine

תכנית הלימודים של המרכז הרפואי אסף הרופא, אוניברסיטת תל אביב וארגון מסע, המשלבת ציונות עם רפואה ומביאה ארצה מדי שנה סטודנטים מחו"ל ללימודי Pre-Med , יצאה לדרך גם השנה!

אודות התכנית

​תכנית הלימודים Voyage to Medicine in Israel מיועדת לסטודנטים מחו"ל, במקצועות הבריאות, המדעים והרפואה. התכנית, המתפרשת על פני סמסטר אחד, הינה פרי שיתוף הפעולה של המרכז הרפואי אסף הרופא, אוניברסיטת תל אביב וארגון "מסע" ומציעה לסטודנטים שבעה קורסים אקדמים בנושאים שונים, המשלבים תיאוריה ופרקטיקה גם יחד. בין היתר, זוכים הסטודנטים להצטרף לניידות מד"א המוזנקות לאירועים, להצטרף לפעילות המחלקות השונות במרכז הרפואי אסף הרופא ולעקוב מקרוב אחר העשייה הרפואית.


התכנית מיועדת בעיקר לסטודנטים המעוניינים בלימודי Pre-Med - מסלול לימודי אשר מכין סטודנטים לתואר ראשון לקראת לימודי רפואה וכולל קורסים אקדמיים, עבודה התנדבותית, ניסיון קליני ומחקר. גם סטודנטים בשנת לימודיהם הראשונה או השנייה לתואר ראשון במחלקות Pre-med או תחומים דומים, המעוניינים לשלב בלימודיהם סמסטר בחו"ל, עשויים למצוא עניין בתכנית. התכנית מתנהלת בשפה האנגלית.
 
תכנית הלימודים משלבת גם טיולים בישראל יחד עם לימודים ומאפשרת לסטודנט היכרות לא רק עם רזי המקצוע, אלא גם עם נופי מדינת ישראל. כך למשל, יזכו הסטודנטים השנה לביקור ב"כיפת ברזל", שיערך בשיתוף פעולה עם חיל האויר. התכנית משלבת גםבנוסף, מעניקה התכנית נקודות זיכוי על הקורסים הנלמדים ומקלה על הסטודנט להמשיך בעשייה אקדמית במקום מגוריו בחו"ל, מבלי שיצטרך ללמוד שוב את החומר.

תמונות מהמפגש הראשון

​הסטודטים התקבלו על ידי מנהל המרכז הרפואי ד"ר בני דוידזון וסגניתו, ד"ר ארנה טל. בטקס נכחו גם הצוות הרפואי הבכיר, בראשותו של פרופ' רוני מימון, המנהל האקדמי של התכנית.

 

 
בתמונות: הסטודנטים יחד עם מנהל המרכז הרפואי אסף הרופא, ד"ר בני דוידזון וסגנית מנהל המרכז הרפואי, ד"ר ארנה טל