אסף הרופא חדש באתר הישג למרכז הרפואי אסף הרופא

הישג למרכז הרפואי אסף הרופא

הישג למרכז הרפואי אסף הרופא - הציג טיפול חדשני בכנס האיגוד האמריקאי לכירורגיה של היד-ASSH

 

ד"ר ארז אבישר, מנהל היחידה לכירורגיה של כף היד במרכז הרפואי אסף הרופא, הציג  בפני באי  הכנס  של האיגוד האמריקאי לכירורגיה של היד, טיפול חדשני במחלה ניוונית של בסיס האגודל 

​הישג למרכז הרפואי אסף הרופא, שנציגו, ד"ר ארז אבישר, מנהל היחידה לכירורגיה של כף היד, הוזמן להציג טיפול חדשני במחלה ניוונית של בסיס האגודל, בכנס השנתי של איגוד ה האמריקאי לכירורגיה של היד -ASSH. הכנס, שנחשב לגדול בתחומו בעולם, מכנס מדי שנה כ-5,000 רופאים בתחום כירורגית כף היד, המגיעים לדיונים, הרצאות וסמינרים בתחומים שונים. זוהי ההתכנסות הרפואית הגדולה ביותר בתחום זה בעולם וממנה יוצאות מדי שנה בשורות רבות בנוגע לאופן הטיפול בפתולוגיות וטראומות של הגף העליון.


הרצאתו של ד"ר אבישר סקרה את הניסיון שנצבר במרכז הרפואי אסף הרופא בטיפול בסיבוכים כתוצאה מניתוחים לטיפול במחלה ניוונית של בסיס האגודל. ד"ר אבישר סקר את הניסיון שצברה יחידתו בסיבוכים כגון אלו, את השימוש שהיא עושה במשתלים באגודל ואת הגישה שלה והידע שברשותה הנוגעים לפיתרון בעיות אלו, מהן סובלים מטופלים ברחבי העולם. היחידה לכירורגיה של כף היד, בראשותו של ד"ר אבישר, הוזמנה להרצות מתוך הכרה כי קיימת תרומה משמעותית של היחידה לקידום הכירורגיה של כף היד בארץ ובעולם.


"זהו הישג ליחידה והישג למרכז הרפואי שלנו", אמר ד"ר אבישר, "היחידה לכירורגית כף היד באסף הרופא מטפלת בין השאר במגוון רחב של מחלות ופציעות הקשורות לגפה עליונה ובכללן מחלות ופציעות באצבעות, שורש כף היד אמה  ומרפק. התמחותה של היחידה הוא בשימוש בטכניקות חדשניות המאפשרות שיקום מהיר של האיבר הפגוע וזוהי הסיבה שגם באיגוד האמריקאי ביקשו לשמוע את חוות דעתנו על הטיפול בבעיה זו. בנוסף, אנו מתמחים בניתוחים משמרי תנועה ע"י השתלות מפרקים באצבעות, שורש יד ומרפק ומבצעים ניתוחים (זעיר פולשניים) ארתרוסקופיים לשורש היד והמרפק.