אסף הרופא חדש באתר טיפול חדשני בגלי הלם

טיפול חדשני בגלי הלם

חדש במכון לפיזיותרפיה באסף הרופא: מכשיר גלי ההלם המתקדם בעולם והראשון מסוגו בישראל! 
 
טכנולוגית גלי ההלם החדשנית מסייעת לטיפול מקומי בדלקות והסתיידויות גידים ומאושרת על ידי משרד הבריאות
 

​המכון לפיזיותרפיה במרכז הרפואי אסף הרופא רכש לאחרונה את הבשורה החדשה בתחום הטיפול בגלי הלם: מכשיר גלי הלם ממוקד מדגם EMS Swiss Piezoclast, שהוא היחיד מסוגו בישראל ובעל טכנולוגיה חדשנית וייחודית לטיפול בבעיות כגון הסתיידויות הגידים, דורבן בעקב, מרפק טניס וכתף קפואה. יתרונו של המכשיר הוא יכולתו למקד את גלי ההלם באזור הבעיה (הפתולוגיה), מה שמאפשר טיפול יעיל. בניגוד למכשירים אחרים, ביכולתו של המטפל לשלוט לא רק ברדיוס גלי ההלם אלא, באמצעות מגוון רפידות ג'ל בגדלים שונים, גם בעומק החדירה שלהם לגוף ולאזור הפגוע. הטיפול אינו פולשני ואינו מצריך הרדמה. לפיזיותרפיסט המטפל שליטה מלאה על המיקוד, עוצמת הטיפול, עומק חדירת גלי ההלם והתדירות, העומדת לרוב על פעם בשבוע למשך 4-10 טיפולים, בהתאם למגמת השיפור.

 

טיפול בגלי הלם הינו טיפול אורתופדי מתקדם שהחל כטיפול לריסוק אבנים בכליות ומשמש כיום כפיתרון יעיל לטיפול בבעיות אורתופדיות מגוונות באזורים שנפגעו מהסתיידויות ודלקות בגידים.  גלי הלם הינם גלים אקוסטיים הנשלחים לאזור הטיפול, גורמים להרעדתו ומפוררים הסתיידויות, מרחיבים כלי דם ומעודדים יצירת כלי דם חדשים. הטיפול מומלץ על ידי אורתופדים, אולם לא כל המכשירים הקיימים בישראל מספקים פיתרון משביע רצון המשכיח את הכאבים. למעשה, ניתוחים אורתופדיים לטיפול בהסתיידויות הגידים, דורבן בעקב, מרפק טניס או כתף קפואה, הפכו בשנים האחרונות לעניין שבשגרה, עקב חוסר יכולתה של הרפואה המודרנית למצוא לבעיות אלו פתרונות יעלים.


כאמור, הטכנולוגיה החדשנים הקיימת באסף הרופא היא היחידה מסוגה בישראל ומציגה שיעורי הצלחה גבוהים במגוון רחב של בעיות. המכשיר מאושר ע"י משרד הבריאות ומופעל ע"י פיזיותרפיסטים מורשים שהוכשרו במיוחד לטיפול במכשיר זה. מטופלים רבים שטופלו במכון לפיזיותרפיה במרכז הרפואי אסף הרופא דיווחו על שיפור ניכר באיכות החיים עקב השימוש בו.

לבירורים ולקביעת תור לטיפול, יש להתקשר למכון לפיזיותרפיה בימים א-ה, בין השעות 8:00-14:00, בטלפון 089779787/6/5