אסף הרופא חדש באתר מחקר חדש - וירוס הפפילומה

מחקר חדש - וירוס הפפילומה

בימים אלו עומד להתחיל מחקר חדש במרכז הרפואי אסף הרופא, הבודק חיסון מתקדם נגד הוירוס הגורם לסרטן בצוואר הרחם - וירוס הפפילומה האנושי (HPV).

למחקר דרושים בנות ובנים בריאים בגילאי 9 - 14 שלא חוסנו בעבר

הגיוס הסתיים - תודה רבה על הפניות (מרץ 2014)

ברצוננו להביא לידיעתכם כי בימים אלו עומד להתחיל מחקר חדש במרכז הרפואי אסף הרופא, הבודק חיסון מתקדם נגד הוירוס הגורם לסרטן בצוואר הרחם - וירוס הפפילומה האנושי (HPV). החיסון  החדש מהווה הרחבה של  החיסון הקיים היום בשוק -

(GARDASIL™), שמחסן כנגד ארבעה זנים של וירוס ה-HPV. החיסון החדש, שיינתן במסגרת המחקר הבינלאומי, מחסן כנגד 9 זנים של הוירוס .ומספק הגנה של 90% כנגד סרטן צוואר הרחם.

 

 וירוס ה- HPV מהווה גם גורם סיכון לבנים, כיוון שהוא גורם ליבלות על איבר המין  הזכרי ולסרטן באנוס (פי הטבעת). במחקרים קודמים נמצא שה- GARDASIL™ יעיל מאד במניעת יבלות על איבר המין וסרטן בפי הטבעת בקרב בנים, זאת .בנוסף לכך שבנים עלולים להעביר את הוירוס לבנות זוגם. על כן, במסגרת המחקר יינתן חיסון גם לבנים.

 

במחקר ישתתפו בנות ובנים בריאים בגילאי 9 - 14 שלא חוסנו בעבר. כל המשתתפים יקבלו חיסון, ללא קבוצת "פלצבו". אם ילדיכם או נכדיכם נמצאים בטווח הגילאים המבוקש, יש באפשרותם לקחת חלק במחקר ולהנות מחיסון חינם ומעקב רפואי שוטף.

 

פרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם היחידה לפרמקולוגיה קלינית:

 

דיסקרטיות מובטחת!