אסף הרופא חדש באתר יקיר שירות המדינה

יקיר שירות המדינה

פרסי הוקרה למרכז הרפואי אסף הרופא
 
אתמול (27.3) התקיים בירושלים טקס ההוקרה השנתי על הישגים מיוחדים בשירות המדינה של נציבות שירות המדינה. מנהל המרכז הרפואי אסף הרופא, ד"ר בני דוידזון, קיבל את פרס יקיר שירות המדינה. בפרסים מיוחדים זכו גם פרופ' אהובה גוליק (מנהלת מעולה בדרגת תיכון), ד"ר איליה בברשוילי (עובד מעולה) וגב' אמה שצ'רבה (עובדת מעולה בתחום המקצועי בדרגת תיכון). 

​טקס ההוקרה השנתי על הישגים מיוחדים בשירות המדינה התקיים אמש (27.3) בירושלים. את הכנס קיימה נציבות שירות המדינה ומטרתו הייתה להודות לאנשי שירות המדינה על פועלם הרב ולהוקיר את הישגיהם הייחודיים. גולת הכותרת של הכנס הייתה זכייתו של ד"ר בני דוידזון, מנהל המרכז הרפואי אסף הרופא, בפרס יקיר שירות המדינה, על למעלה מ-35 שנים בשירות המדינה, מהן 14 כמנהל כללי של אסף הרופא. בפרסים מיוחדים זכו גם פרופ' אהובה גוליק (מנהלת מעולה בדרגת תיכון), ד"ר איליה בברשוילי (עובד מעולה) וגב' אמה שצ'רבה (עובדת מעולה בתחום המקצועי בדרגת תיכון), שלושתם מהמרכז הרפואי אסף הרופא.

 

ד"ר בני דוידזון צועד בשבילי השירות הציבורי כמעט כל חייו, שהוקדשו לנתינה הן למטופלים והן למדינה. בכל צומת אליה הגיע, בחר ד"ר דוידזון להקדיש את חייו למדינה, תחילה כחייל וכקצין ולאחר מכן כמנהל בית חולים ציבורי, תפקיד אותו הוא ממלא גם כיום. ב-17 השנים האחרונות, מהן 14 כמנהל המרכז הרפואי, ניווט ד"ר דוידזון את אסף הרופא למחוזות חדשים, כבש יעדים שנראו דמיוניים והצליח, במו ידיו, להפוך את אסף הרופא למרכז הרפואי מהמובילים בישראל. על סמך הישגים אלו והישגים רבים אחרים הוא קיבל את אות יקיר שירות המדינה.

 

פרופ' אהובה גוליק עובדת בשירות המדינה למעלה מ-40 שנים ומנהלת את מחלקת פנימית א' במרכז הרפואי אסף הרופא משנת 1995. בזכות ניהולה המושכל, זוכה המחלקה לכבוד והערכה בקרב מחלקות פנימיות אחרות בבתי חולים בארץ. פרופ' גוליק משמשת גם כיו"ר החטיבה הפנימית של המרכז הרפואי אסף הרופא ומופקדת על תיאום וקידום איכות עבודת המחלקות הפנימיות. היא נחשבת למנהלת מסורה, אחראית ומקצועית ופועלת ללא ליאות לשילוב ההיבטים הקליניים והטיפול בחולים לבין התפתחותה המקצועית והאקדמית.

 

ד"ר איליה בברשוילי החל את עבודתו בשירות הציבורי ובמרכז הרפואי אסף הרופא בשנת 2007. ד"ר בברשוילי משמש כמומחה ברפואה פנימית ונפרולוגיה במרכז הרפואי אסף הרופא ומנהל בשנתיים האחרונות גם את מכון הדיאליזה של שירות בתי הסוהר. בנוסף להיותו רופא מקצועי, הוא הפך בשנים האחרונות למומחה בעל שם עולמי בכל הקשור לתזונה ותהליכי דלקת בחולי דיאליזה. הוא נחשב לרופא מקצועי, בעל יחסי אנוש מקצועיים ומהווה מודל לחיקוי.

 

גב' אמה שצ'רבה עובדת בשירות המדינה למעלה מ-20 שנים ומשמשת כאחות אחראית במרכז הרפואי אסף הרופא משנת 2012. במסגרת תפקידה היא אחראית על הניהול המקצועי של היחידה לכלי דם ומובילה את עבודת הצוות תוך הקפדה על מתן שירות איכותי ובטיחותי. היא חברה בפורום "אחיות כלי דם", בו היא שותפה בתכנון ובביצוע של ימי עיון ואף משפיעה על תהליכים ברמה הארצית. כל זאת בנוסף על היותה דוגמה למחויבות ומקצועיות לחבריה לעבודה.