אסף הרופא חדש באתר שבוע קידום בריאות באסף הרופא

שבוע קידום בריאות באסף הרופא

אפשרי בריא
 
שבוע קידום הבריאות במרכז הרפואי אסף הרופא ייערך בתאריכים 10-14.11.13 (ז'-יא' כסלו תשע"ד)
 
בתכנית: סדנאות בריאות, עמדות הדרכה, אימוני כושר ושלל פעילויות נוספות
 

אודות האירוע

כחלק מפעילותו השוטפת בתחום הבריאות וכחלק מהרצון להטמיע אורח חיים בריא לא רק במטופלים אלא גם במטפלים, יקיים המרכז הרפואי אסף הרופא שבוע קידום בריאות מרוכז לעובדיו. הפעילויות יתקיימו ב-10-14.11 (ימים ראשון עד חמישי) ויתפרשו על פני כל המחלקות והיחידות במרכז הרפואי. בין הפעילויות: הרצאות והדרכות, סדנאות, אימוני כושר ודוכנים לבדיקת מצבם הרפואי של העובדים.
 
הסדנאות וההרצאות יתקיימו במגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום הבריאות, כגון: בריאות האישה, פילאטיס, ייצוב שיווי משקל, עזרה ראשונה, תזונה וקריירה, ארגונומיה, חיזוק ושמירת מסת העצם, הליכה נורדית, התפתחות תינוקות ועוד. כמו כן, ברחבי המרכז הרפואי יתפרשו דוכנים בהם יוכלו העובדים לקבל מידע על מגוון נושאים הקשורים לבריאות, כגון: ייעוץ פיזיולוגי ותכניות אימונים, התמודדות עם עישון, לחת דם, סוכר ו-BMI, נהיגה בטוחה, חיסונים והתחסנות ותזונה נבונה. במהלך השבוע יתקיימו גם אימוני כושר מחזוריים לצוות העובדים.
 
"המרכז הרפואי אסף הרופא מייחס חשיבות רבה לבריאות עובדיו", אמרה ס'. מנהל בית החולים, ד"ר ארנה טל, "העובדים שלנו ניצבים מדי יום בפני מטופלים, הסובלים מבעיות בריאות ועליהם לשמש להם דוגמא ומופת. מטרת אירועי שבוע הבריאות היא להגביר את מודעות העובד לבריאותו ולהרחיב את הידע שלו בנושאים הקשורים לפעילות גופנית ושמירה על הבריאות. אנו מאמינים כי עובדים בריאים ישמשו גם דוגמא למטופלים השוהים באסף הרופא ויעזרו להם לשפר את מצבם, כך שהרווח שלנו מקיום אירוע מסוג זה יהיה כפול".

לוח פעילויות

 ביום א' ה-10.11.13, בשעה 08:30, נקיים באודיטוריום "בית שלום" אירוע פתיחה חגיגי להשקת שבוע הבריאות, במעמד הנהלת המרכז הרפואי. במהלך האירוע תתקיים הרצאה של ד"ר דינה אייזן, "בריאות אופטימיות ושמחת חיים".

 

לחצו כאן להורדת לוח הפעילויות המלא

 

לחצו כאן לפירוט אודות כל הסדנאות

​עובדים המעוניינים להרשם ישירות לסדנאות, יוכלו לעשות זאת  בין התאריכים 5-6.11, בטלפון 08-9542014 (החל משעה 10:00)