אסף הרופא חדש באתר הליכה למעשה - קורס התמחות בדיקור אורתופדי

הליכה למעשה - קורס התמחות בדיקור אורתופדי

"הליכה למעשה" הוא קורס התמחות באורתופדיה המשלב, לראשונה בישראל, לימוד עיוני והתנסות קלינית אישית במחלקות  המרכז הרפואי אסף הרופא.
 
הקורס ייפתח ב-7.4.13 ויתקיים בימי ראשון, בין השעות 16:00-20:30.
הנחות לנרשמים ברישום מוקדם, לחברי אגודה ולסטודנטים! 

על הקורס

בעיות אורתופדיות וכאב הן מהסיבות הנפוצות ביותר לפנייה לרפואה משלימה. השיטות הנלמדות בקורס זה מהוות כלי פרקטי וחיוני הנותן מענה לבעיות אורתופדיות אקוטיות וכרוניות. כל מדקר, ללא קשר לתחום התמחותו, יכול להפיק תועלת מהשימוש בארגז הכלים הניתן בקורס בעבודתו היומיומית בקליניקה ולראות תוצאות בטווח הקצר והארוך.

הקורס מציע תפיסה קלינית שלמה המבוססת על מתודת טיפול מקיפה על סמך הניסיון הקליני העשיר שנצבר במסגרת עבודתו של עדי פרום באסף הרופא. במסגרת הקורס יילמדו כל הטכניקות המרכזיות לדיקור אורתופדי באופן כללי וכן טיפולים ופרוטוקולים ספציפיים לבעיות אורתופדיות נפוצות. כמו כן,  נלמד כיצד להתייחס למצב מורכב בו למטופל יש בעיה אורתופדית ומחלה פנימית ברקע.

בואו לחוות את הלימוד שיאפשר טיפול יעיל במחלות אורתופדיות בחיים האמיתיים.

תכנית הקורס

​תכנית הקורס, בהנחייתו של עדי פרום, כוללת 15 שיעורים פרונטליים של 4 שעות כ"א ו-20 שעות של צפייה קלינית, התנסות מעשית ודיונים קליניים. במהלך השיעורים נתייחס לטיפולים אורתופדיים ספציפיים לכל אזור בגוף וכן נסקור טכניקות שונות של דיקור אורתופדי (סה"כ 80 שעות).
 
בין נושאי הקורס - אבחון של החולה האורתופדי, הטיפול בחולה הנוירולוגי, הכאב כמחלה, טיפולי שיקום יציבה, המלצות תזונה ותוספי מזון, בניית אסטרטגיה טיפולית, מתי להפנות לרופא, מתי ואיך לשלב צמחי מרפא.

מנחה הקורס

​עדי פרום הוא מנהל היחידה לרפואה משולבת (שיר"מ) במרכז הרפואי אסף הרופא, יו"ר האגודה לריפוי סיני מסורתי ונציגו הרשמי של ד"ר ריצ'ארד טאן בישראל. בשנת 2002 הקים את המערך האינטגרטיבי של טיפול בחולים אורתופדיים, לרבות דיקור, במחלקת האשפוז האורתופדית.
 
עדי פרום מרצה בתחומי מומחיותו בכנסים בינלאומיים ומעביר קורסים בנושאים מגוונים בבתי הספר לרפואה סינית בישראל. התמחה בסין ובטייוואן בטיפול בבעיות של אורתופדיה וכאב בדיקור וצמחי מרפא והוא מומחה וחוקר בעל שם המטפל בשיטת האיזון ובשיטות Jing Mai שונות עם ניסיון קליני מוכח של אלפי חולים.

למי מיועד הקורס?

​​הקורס מיועד למטפלים מוסמכים ברפואה סינית וסטודנטים לרפואה סינית, בשנת לימודיהם האחרונה. לבוגרי הקורס תוענק תעודת התמחות באורתופדיה משיר"מ – אסף הרופא

לפרטים נוספים

  • נורית - 054-8181660
  • נועה - 054-2388356
 
 
הקורס ייפתח ב-7.4.13 ויתקיים בימי ראשון, בין השעות 16:00-20:30.
הנחות לנרשמים ברישום מוקדם, לחברי אגודה ולסטודנטים!