אסף הרופא חדש באתר נפטרת מעודף המשקל? עכשיו כדאי להפטר מעודף העור!
כירורגיה

נפטרת מעודף המשקל? עכשיו כדאי להפטר מעודף העור!

רבים הנפטרים מעודף משקל מוצאים עצמם עם בעיית עור עודף. המרפאה לכירורגיה פלסטית באסף הרופא מתמחה בתחום הסרת עור עודף ותעזור לכם לעצב את הגוף לאחר הירידה במשקל ולהעלים את עודפי העור.

​להיפטר מעודף משקל היא משימה לא פשוטה. אלה שעמדו במשימה, מוצאים עצמם אמנם רזים יותר אבל עם בעיה חדשה -  עודפי עור המפריעים לתנועה ולמראה האסתטי, הגורמים לגירויי עור ולדלקות ואף מפריעים לתפקוד המיני. לתופעה זו קיימות השלכות בריאותיות ונפשיות כגון קושי בתפקוד יום-יומי ובעיות בדימוי עצמי (צלקות, עודפי עור שלא ניתן להסתיר) אליהן מתווספות גם בעיות פיזיולוגיות כגון הזעת יתר, ריח גוף עז, פטרת כרונית, פצעי עור ועוד.

 

במרכז הרפואי "אסף הרופא" פועלת מרפאה ייחודית המתמחה בכירורגיה פלסטית בניהולה של ד"ר טלי פרידמן, שמטרתה לעצב את הגוף לאחר ירידה במשקל. במרפאה צוות מקצועי המתאים למטופל תכנית אישית ומלווה אותו בכל השלבים עד להשגת גוף מעוצב ובריא. הטיפול מיועד בעיקר לאנשים המעוניינים לחטב את גופם לאחר ירידה במשקל, נשים לאחר לידות, ספורטאים המעוניינים לחטב את גופם באמצעות שאיבת שומן ועוד.

 

הסרת עודפי עור לאחר ירידה במשקל הוא תחום שרבים מתקשים לדבר עליו. יתרה מכך, בקרב האוכלוסייה הייחודית של מטופלים לאחר ירידה במשקל, בין אם באמצעות דיאטות ובין אם באמצעות ניתוחי הרזייה, הנושא מצריך ביצוע מספר ניתוחים משולבים. המרפאה באסף הרופא מתמחה בטיפול בהסרת עודפי משקל ותשמח להעניק לכם אוזן קשבת ולמצוא פיתרון כירורגי לבעיית העור העודף שלכם.

 

צלצלו עוד היום להתייעצות עם היחידה לעיצוב הגוף במרכז הרפואי אסף הרופא:
08-9779397, 08-9778247