אסף הרופא חדש באתר מדליית זהב לנבחרת ישראל!

מדליית זהב לנבחרת ישראל!

 בנות נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית, יחד אם מר סמי סגול ורעייתו והצוות הרפואי בראשותם של ד"ר שי אפרתי ומר יאיר בכור

מדליית זהב לנבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית!

 נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית קטפה השבוע (19.6) את מדליית הזהב בתרגיל האלות והחישוקים ואת מדליית כסף בתרגיל הסרטים. המרכז הרפואי אסף הרופא נטל חסות רפואית על אליפות אירופה והבנות בילו בחודשים האחרונים בתא הלחץ באסף הרופא, בכדי להכשירן לתחרות.

​נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית חתמה את אליפות אירופה להתעמלות אמנותית שהתקיימה בחולון השבוע (17-19.6) בהישג מדהים: מדליית זהב בתרגיל האלות והחישוקים ומדליית כסף בתרגיל הסרטים. הנבחרת מורכבת מאלונה קושבצקי, קרינה ליחבר, אידה מיירין, יובל פילו וקטי לבינה מגיעה לאולמיפאדת ריו עם רוח גבית חזקה שעשוייה להביא לה גם את המדליה הנכספת.


במהלך החודשים שקדמו לתחרות, הגיעו הבנות לטיפול יומי בתא הלחץ במרכז הרפואי אסף הרופא. תא הלחץ, הממוקם במרכז סגול לרפואה היפרברית ומחקר, ידוע בסגולותיו הייחודיות וסייע להן להתכונן לתחרות ולהגיע להישגים. מיד עם סיום התחרות, הגיעו הבנות שוב למרכז סגול, כדי להודות לצוות הרפואי, בראשותם של ד"ר שי אפרתי ומר יאיר בכור, על תרומתם החשובה להצלחתן.


לאירוע הגיע גם מר סמי סגול, שנדיבותו וחזונו אפשרו את הקמת מרכז סגול לרפואה היפרברית ומחקר, בו שהו הבנות בחודשים האחרונים. מר סגול שיבח את הבנות על הופעתן המרשימה ואף העניק לכל אחת מהן שי אישי, כהוקרה לפועלן לקידום הספורט הישראלי.

 

המרכז הרפואי אסף הרופא היה בין נותני החסות הראשיים לאליפות אירופה וסיפק לכל המתעמלות והמשלחות כיסוי רפואי מלא. צוותים רפואיים רבים, יחד עם צוותי מתנדבים מביה"ס לסיעוד וביה"ס לפיזיותרפיה באסף הרופא בילו בימים האחרונים בהיכל הטוטו בחולון, בו התקיימה התחרות והעניקו טיפול רפואי לכל מי שהזדקק לכך.

 

כעת חוזרות הבנות לתא הלחץ להמשך הטיפולים, בכדי להכשירן לאולימפיאדת ריו, שתתקיים בעוד כחודשיים בברזיל. המרכז הרפואי אסף הרופא, על כל צוותיו הרפואיים והסיעודיים, מחזק את ידיהן ומאחל להן בהצלחה במשימתן הבאה!

 מר סמי סגול וד"ר שי אפרתי, מנהל המכון לרפואה היפרברית ומחקר במרכז הרפואי אסף הרופא 
  
 מר סמי סגול עם המדליות של נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית