אסף הרופא חדש באתר קורס דיסקציה של העצם הטמפורלית

קורס דיסקציה של העצם הטמפורלית

 

 

משתפי הקורס במרכז הרפואי אסף הרופא

 

קורס דיסקציה של העצם הטמפורלית
 
ייחודי במרכז הרפואי אסף הרופא: קורס דיסקציה של העצם הטמפורלית, המעניק למתמחים הצצה לאנטומיה של העצם ולטכניקת הדיסקציה, בהתאם לדרישת איגוד א.א.ג
 

​בימים אלו מתקיים במרכז הרפואי אסף הרופא, זו הפעם ה-22 במספר, קורס בלעדי לרופאים צעירים ומתמחים בנושא דיסקציה של העצם הטמפורלית. הקורס מעניק חשיפה לטכניקה הכירורגית שנקראת דיסקציה של העצם הטמפורלית ומאפשר הצצה לאנטומיה המורכבת של העצם. טיפול זה הינו חלק מדרישת איגוד א.א.ג, המחייבת את כל המתמחים בארץ לקחת חלק בקורס זה, כחלק מהכשרתם המקצועית. הקורס הוא היחיד מסוגו בישראל ומקיים מסורת ארוכת שנים, לטובת מתמחים בתחום.

 

עצם טמפורלית הינה העצם המכילה בקרבה את מרכיבי האוזן, תיכונה ופנימית. דיסקציה הינה טכניקה כירורגית ללימוד והכרת האנטומיה של מרכיבי האוזן והמסטואיד. חשיבות קורס זה נעוצה במתן הזדמנות לבצע את הדיסקציות בהשגחת מיטב האוטולוגים בארץ לפני שניגשים לניתוחים חיים.

 

אסף הרופא שומר על מסורת והמשכיות בכל הנוגע לקורס חשוב זה ומקיים אותו, זו הפעם ה-22, באופן בלעדי בישראל. הקורס מתקיים במחלקת א.א.ג בניהולו של פרופ' אביתר אפרים, המשמש כמנהל מחלקת א.א.ג. יחד איתו מרצים בקורס אוטולוגים בכירים מרחבי הארץ.

מנהל הקורס, פרופ' אביתר אפרים מהמרכז הרפואי אסף הרופא