אסף הרופא פיזיותרפיה - שירות
פיזיוטרפיה

פיזיותרפיה - שירות

שירות הפיזיותרפיה במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) מעניק מגוון טיפולים מורכבים, עבור קשת רחבה של מטופלים במחלקות האשפוז השונות, במכון האמבולטורי, בבתי הספר וגנים אסיף ובהתפתחות הילד. צוות המרכז פועל מתוך ההבנה, כי הצלחתם של הליכים רפואיים רבים, תלוי בשיקום פיזיותרפי מתקדם ואיכותי.

דבר המנהלת

"הטיפול הפיזיותרפי הניתן במחלקות האשפוז השונות, הינו טיפול בסטנדרטים גבוהים עם ראייה הוליסטית, הרואה את האדם כמכלול", מסבירה מנהלת היחידה, הגב' זיוה בן בסט. "הטיפול הפיזיותרפי משלב היבטים רבים, כשמטרת הפיזיותרפיסט היא להשיב למטופלים את יכולתם לתפקד בחיי היומיום באופן עצמאי ולשפר את איכות חייהם. תוכנית הטיפול הפיזיותרפי נבנית באופן אישי, על פי צרכי המטופל ומגבלותיו".

מטופלים

המטופלים במרכז זוכים ליחס אישי ולמעטפת טיפולי פיזיותרפיה, החל מהדרכה לפני הניתוח, דרך הטיפולים באשפוז לאחר הניתוח, טיפולים אמבולטוריים לאחר השחרור וכלה בהתאמת הסביבה הביתית, סביבת העבודה והתאמת תכנית הפעילות לאורח חיים בריא.

הצוות

צוות הפיזיותרפיסטים של שירות הפיזיותרפיה מורכב מבכירי הפיזיותרפיסטים בארץ, והטיפול המוענק למטופלי המרכז הינו טיפול מקצועי, ברמה הגבוהה ביותר ומבוסס על סטנדרטים בינלאומיים, תוך שמירת קשר ישיר עם הרופא המטפל. לרשות צוות הפיזיותרפיה עומד ציוד חדיש ומתקדם, המאפשר הענקת מגוון טיפולים לקשת רחבה של מטופלים, תוך התאמת טיפול ייחודית ואישית לכל מטופל ומטופל.

 

  • גב' זיוה בן בסט, מנהלת שירות הפיזיותרפיה
  • גב' רותי מויאל, סגנית מנהלת שירות הפיזיותרפיה, אחראית על הפיזיותרפיה בחטיבת הילדים
  • גב' איריס גביש, סגנית מנהלת שירות הפיזיותרפיה, אחראית עלהפיזיותרפיה בשירות האמבולטורי
  • מר ערן פרנקו, סגן מנהלת שירות הפיזיותרפיה, אחרי על הפיזיותרפיה במחלקות אשפוז מבוגרים
 
 ​