אסף הרופא נוירולוגיה - מערך
נוירולוגיה

נוירולוגיה - מערך

המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) מטפלת בחולים מאושפזים ומהלכים עם בעיות נוירולוגיות מגוונות.
 
 חזון: להיות מקור שרות נוירולוגי מועדף בעיני מטפלינו ומשפחותיהם, והרופאים המפנים אותם אלינו.
המשימה:  לשרת תוך הצטיינות באנושיות ובמקצועיות את קהל החולים הנוירולוגיים של המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) ואת משפחותיהם,
תוך קידום הידע הרפואי והנחלתו לדורות הבאים.
המטרה:  להעלות חיוך על פני מטפלינו ומשפחותיהם

אודות המחלקה

המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) מטפלת בחולים מאושפזים ומהלכים עם בעיות נוירולוגיות מגוונות. צוותנו כולל נוירולוגים מומחים העוסקים בכלל המחלות הנוירולוגיות, עם תחומי התעניינות מיוחדים בתחומים רבים. עובדים לצידנו נוירוראדיולגים המתמחים בדימות של המוח ותעלת השדרה  ונוירוכירורגים המתמחים בניתוחי מוח ועמוד השדרה.במחלקה עובדים גם אחיות ואחים, פיזיותרפיסטיות, ועובדות סוציאליות. 

מידע למבקרים

​מחלקת האשפוז נמצאת בבנין עליזה בגין, קומה שלישית. מחלקתנו הינה מחלקה פתוחה ואנו מעוניינים במעורבות בני המשפחה של החולים המאושפזים, כיוון שאנו מאמינים שהדבר מסייע להחלמתם. בני משפחה מוזמנים להימצא בזמן ביקור רופאים כדי להתעדכן אודות מצב יקיריהם בזמן אמת. שהות במחלקה מעבר לשעה 20:30 מחייבת אישור מיוחד, שינתן במקרה הצורך, מתוך התחשבות בצרכי החולים האחרים במחלקה למנוחה בשעות הערב והלילה.

ניתן לקבל פרטים אודות חולים מאושפזים, בין אם בעל פה ובין אם בטלפון, רק כאשר השיחה מתבצעת ביוזמת המטופל, וזאת מטעמי שמירה על סודיות רפואית. יוצאים מכלל זה מטופלים שאינם מסוגלים לתקשר או להבין – אז נבקש מן המשפחה לקבוע איש קשר מטעמה שיהיה זמין לשם עדכונים שוטפים.