אסף הרופא אסף הרופא – מצוינים גם באיכות

אסף הרופא – מצוינים גם באיכות

המרכז הרפואי אסף הרופא שם לעצמו למטרה להוביל גם בתחום האיכות, בדיוק כפי שהוא עושה בתחומי בריאות אחרים. ערכים כגון מובילות ומצויינות הינם נר לרגלי עובדי המרכז הרפואי: הם נמצאים תמיד במרכז העשייה שלנו ואנו מאמינים כי הם מהווים את אחד היתרונות המרכזיים שיש לנו על פני מרכזים רפואיים אחרים ומועילים לא רק לנו כארגון, אלא גם למטופלים שלנו.

 

כגוף האמון על בריאותם של מטופלים רבים, אנו ממשיכים לחקור ולחפש כל הזמן דרכים להשתפר וזאת במטרה לייעל דרכי עבודה, לקצר פרוצדורות ולגרום למטופלים ולעובדים שלנו להרגיש טוב יותר.

 

לחץ כאן לצפייה במצגת אודות מערך האיכות במרכז הרפואי אסף הרופא

 

להלן עיקרי הפעילויות אותן אנו מתכננים לתחום האיכות בזמן הקרוב:

יום איכות מוסדי שנתי

השנה נחדש את המסורת של יום העיון המוסדי השנתי בנושא איכות ומצוינות. ב- 31.10.2013 נקיים כנס מוסדי שיציג את הפעילות בביה"ח בתחומי האיכות, המצוינות, קידום פרויקטים לשיפור השירות, קידום בריאות וטיפוח המשאב האנושי.
 
בכנס יוצגו התכנים הבאים: 

  • סקרים השוואתיים לאומיים על רמת האיכות במוסדנו כהשוואה למוסדות אחרים
  • אקרדיטציה- היבטי איכות ולא רק רגולציה
  • תכניות לקידום ההון האנושי
  • מושב להצגת עבודות אקדמיות:
    • תחרות עבודה מדעית מצטיינת
    • פעילות תחרותית נושאת פרסים
     

תקצירים בנושאי רפואה, סיעוד ולוגיסטיקה במערכות הבריאות, יש לשלוח ליו"ר הועדה המדעית: פרופ' מתי ברקוביץ ולמזכירת הוועדה ד"ר ענת מור רק למייל:  anatmor@asaf.health.gov.il

מבזקי איכות

שבוע קידום בריאות לעובדים

​כחלק מפעילותו השוטפת בתחום הבריאות וכחלק מהרצון להטמיע אורח חיים בריא לא רק במטופלים אלא גם במטפלים, מקיים המרכז הרפואי אסף הרופא שבוע קידום בריאות מרוכז לעובדיו. בין הפעילויות: הרצאות והדרכות, סדנאות, אימוני כושר ודוכנים לבדיקת מצבם הרפואי של העובדים.

לחצו כאן לדוגמא לשבוע קידום בריאות שהתקיים באסף הרופא