אסף הרופא אפשריבריא במרכז הרפואי אסף הרופא

אפשריבריא במרכז הרפואי אסף הרופא

אפשריבריא
באסף הרופא
 
שבוע קידום הבריאות לעובדים במרכז הרפואי אסף הרופא ייערך בתאריכים 10-14.11.13 (ז'-יא' כסלו תשע"ד).
 
בתכנית: הרצאות, סדנאות ופעילויות בנושאים הקשורים לבריאות

עובד/ת יקר/ה,

כחלק מפעילותנו השוטפת בתחום הבריאות והרצון להטמיע אורח חיים בריא לא רק במטופלים אלא גם בעובדים שלנו, נקיים בין התאריכים 2013 .10-14.11 שבוע קידום בריאות מרוכז לעובדי המרכז הרפואי אסף הרופא. הפעילויות יתקיימו בימים ראשון עד חמישי ויתפרשו על פני כל המחלקות והיחידות. בין הפעילויות: הרצאות והדרכות, סדנאות, אימוני כושר ודוכנים לבדיקת מצבם הרפואי של העובדים.
 
הסדנאות וההרצאות יתקיימו במגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום הבריאות: בריאות האישה, פילאטיס, ייצוב שיווי משקל, עזרה ראשונה, תזונה וקריירה, ארגונומיה, חיזוק ושמירת מסת העצם, הליכה נורדית, התפתחות תינוקות ועוד. כמו כן, ברחבי המרכז הרפואי יתפרשו דוכנים בהם תוכלו לקבל מידע על מגוון נושאים הקשורים לבריאותכם, כגון: ייעוץ פיזיולוגי ותכניות אימונים, התמודדות עם עישון, לחת דם, סוכר ו-BMI, נהיגה בטוחה, חיסונים והתחסנות ותזונה נבונה. במהלך השבוע יתקיימו גם אימוני כושר מחזוריים לצוות העובדים.
 
אנו מייחסים חשיבות רבה לבריאותכם ומאמינים שעליכם לשמש דוגמא ומופת לאורח חיים בריא, במיוחד כאשר אתם ניצבים בפני מטופלים בעלי בעיות בריאות שונות.
 
מטרת אירועי שבוע הבריאות היא להגביר את המודעות לבריאות ולהרחיב את הידע של כולנו בנושאים הקשורים לפעילות גופנית ושמירה על הבריאות. אנו מאמינים כי עובדים בריאים לא רק ישמשו דוגמא למטופלים אלא גם למשפחותיהם ולחבריהם, ויאפשרו לנו לפעול בסביבה בריאה יותר , כך שהתועלת שלנו מקיום אירוע מסוג זה תהיה כפולה.
 
פרטים מלאים אודות הפעילויות השונות שיתקיימו במרכז הרפואי אסף הרופא ומועדן ניתן למצוא בתכנית האירועים המצורפת כאן למטה.
 
 
אנו מצפים לראותכם!
 
 
פרופ' ארנה טל,
ס. מנהל המרכז הרפואי אסף הרופא 

טפסים